INFORMATION INFÖR ANDRA ANVENT---3 december 2020

Hejsan! Här kommer lite viktig info inför söndag (6 december):

Förutom att vi delar en undervisning på länk här via Youtube (den kommer på söndag förmiddag), så kommer vi även ha tre mindre fysiska träffar på söndag i kyrkan kl 10, kl 14 och kl 16.

Om du redan har skrivit upp dig för en viss tid behöver du inte göra något alls förutom att komma till din tid på söndag. Om du däremot INTE kommer så måste du meddela Oscar på sms om det senast fredag (4 december) kväll.

Om du inte skrivit upp dig för någon tid ännu kan du också skicka ett sms till Oscar (tel 072-3000265) och meddela vilken tid du kan komma. Det finns i nuläget bara tid kvar kl 10 och kl 14. Även här är det bra om du hör av dig senast imorgon kväll så vi vet hur många som kommer. Vi hade det väldigt trevligt i söndags så kom gärna om du vill och kan.

Oscar Svensson